ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Borçka Belediyesi tarafından temin edilen spor malzemeleri teslim alınarak okullarımıza dağıtıldı.

Borçka Belediyesi  tarafından temin edilen çeşitli spor malzemeleri Okul Müdürlüklerine teslim edildi. Borçka Belediye Başkanı Sayın Aslan ATAN  ve Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bayram BAKIR tarafından teslimatı gerçekleştirilen malzemelerin , aynı duyarlılıkla temini yoluna gidilerek okullara kazandırılacağı belirtildi. 
Borçka Belediyesi tarafından temin edilen spor malzemeleri teslim alınarak okullarımıza dağıtıldı.

Olanaklar ölçüsünde her zaman okullarımızın destekleneceğini belirten Borçka Belediye Başkanı Sayın Aslan ATAN´a eğitime olan duyarlılığı ve katkıları  nedeniyle teşekkür ediyoruz.

Borçka Belediyesinin katkıları ile temin edilen spor malzemeleri okullarımıza dağıtıldı.Borçka Belediyesinin katkıları ile temin edilen spor malzemeleri okullarımıza dağıtıldı.Borçka Belediyesinin katkıları ile temin edilen spor malzemeleri okullarımıza dağıtıldı.Borçka Belediyesinin katkıları ile temin edilen spor malzemeleri okullarımıza dağıtıldı.Borçka Belediyesinin katkıları ile temin edilen spor malzemeleri okullarımıza dağıtıldı.Borçka Belediyesinin katkıları ile temin edilen spor malzemeleri okullarımıza dağıtıldı.Borçka Belediyesinin katkıları ile temin edilen spor malzemeleri okullarımıza dağıtıldı.Borçka Belediyesinin katkıları ile temin edilen spor malzemeleri okullarımıza dağıtıldı.

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.