ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Genelmüdürlüğü´nde görevli Daire Başkanı Mehmet Nezir GÜL ilçemizi ziyaret etti.

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Eğitim Ortamları ve Öğrenme Süreçleri Daire Başkanı Sayın Mehmet Nezir GÜL , Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram BAKIR ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Metin ÖZYER ile birlikte Borçka Anadolu İmam Hatip Lisesi Binalarını ziyaret etti.    
Din Öğretimi Genelmüdürlüğü´nde görevli Daire Başkanı Mehmet Nezir GÜL ilçemizi ziyaret etti.

Daire Başkanı Mehmet Nezir GÜL , Yapımı büyük ölçüde tamamlanan ve yakın bir zamanda hizmete açılacak olan Osman Bakır Anadolu İma Hatip Lisesi binasında incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.  Daha sonra halen eğitime devam edilen Anadolu İmam Hatip Lisesine gidilerek öğrencilerle bir araya gelen Daire Başkanı Sayın GÜL, onlarla bir süre sohpet ettikten sonra güzel izlenimlerle ilçemizden ayrıldı.

 

Daire Başkanı Sayın Mehmet Nezir GÜLün  Borçka İmam Hatip Lisesini ziyareti.Daire Başkanı Sayın Mehmet Nezir GÜLün  Borçka İmam Hatip Lisesini ziyareti.Daire Başkanı Sayın Mehmet Nezir GÜLün  Borçka İmam Hatip Lisesini ziyareti.Daire Başkanı Sayın Mehmet Nezir GÜLün  Borçka İmam Hatip Lisesini ziyareti.Daire Başkanı Sayın Mehmet Nezir GÜLün  Borçka İmam Hatip Lisesini ziyareti.Daire Başkanı Sayın Mehmet Nezir GÜLün  Borçka İmam Hatip Lisesini ziyareti.Daire Başkanı Sayın Mehmet Nezir GÜLün  Borçka İmam Hatip Lisesini ziyareti.Daire Başkanı Sayın Mehmet Nezir GÜLün  Borçka İmam Hatip Lisesini ziyareti.Daire Başkanı Sayın Mehmet Nezir GÜLün  Borçka İmam Hatip Lisesini ziyareti.Daire Başkanı Sayın Mehmet Nezir GÜLün  Borçka İmam Hatip Lisesini ziyareti.

 

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.