ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Borçka Rehabilitasyon Merkezine anlamlı ziyaret.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Borçka Kaymakamı Sayın Şakir Öner ÖZTÜRK ve eşi Şeyma ÖZTÜRK ile birlikte , İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram BAKIR, Borçka Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ersin SUNGUR ve Şube Müdürü Mahir KAYA ile birlikte Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.![3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Borçka Rehabilitasyon Merkezine anlamlı ziyaret.](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_05160117_img_5830.jpg)
Rehabilitasyon Merkezi Müdürü İsrafil ŞİMŞEK´ten bilgi alan Borçka Kaymakamı Sayın Şakir Öner ÖZTÜRK orada eğitim gören öğrencilerle tek tek ilgilenerek onlarla bir süre sohbet etti.