ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ATATÜRK ORTAOKULU-BİLGE EĞİTİM BULUŞMALARI İŞBİRLİĞİNDE LGS MATEMATİK SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![ATATÜRK ORTAOKULU-BİLGE EĞİTİM BULUŞMALARI İŞBİRLİĞİNDE LGS MATEMATİK SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2021_01/25132745_k_22135341_7473D2D3-CEB3-438D-B6D5-66BF52B41822.jpg)
Atatürk Ortaokulu bümnyesinde Artvin Bilge Eğitim Buluşmaları işbirliğinde Eğitimci Yazar Serkan AKÇA'nın sunumunda Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilge Projesi direktörlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bayram BAKIR; Şube Müdürümüz Halil SOYER katılımı ile 7 ve 8. Sınıf öğrencilerimize yönelik LGS Matematik söyleşisi düzenlendi.