ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Avrupa Birliği, Erasmus Plus Tanıtım Toplantısı 21 Ocak 2015 tarihinde İlçemiz Halk Eğitim Merkezi´nde yapıldı.
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından uygulanacak olan bu program 2014-2020 yılları arasını kapsıyor. İlçemiz Yeniyol Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Naziye ÇELİK,tarafından sunumu gerçekleştirilen programa Borçka İlçesinde görev yapmakta olan ilkokul ve ortaokul öğretmenleri katıldılar.![Avrupa Birliği, Erasmus Plus Tanıtım Toplantısı 21 Ocak 2015 tarihinde İlçemiz Halk Eğitim Merkezi´nde yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_23150539_4.jpg)
Okullarında bu projeleri koordine edebilecek öğretmenlere Erasmus Plus´a nasıl katılabilecekleri konusunda bilgiler verdi. Seminerde özellikle okul eğitimini kapsayan "Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Ana Eylemi (KA1)" ve "Yenilik ve İyi Uygulama Değişimi İçin İşbirliği Ana Eylemi (KA2)" konularına ağırlık verildi.