ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bayram BAKIR´ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
![Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bayram BAKIR´ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2014_06/k_13121046_img_1584.jpg)
Değerli Meslektaşlarım,
Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, mesleklerini icra ederken vefat eden bütün öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor; yılmadan, yorulmadan görevlerini en iyi şekilde yerine getiren siz değerli öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
Hepinizi gönül dolusu sevgi, saygı ve muhabbetlerimle selamlarım.
Bayram BAKIR
İlçe Milli Eğitim Müdürü