ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CUMHURİYET ORTAOKULU ZİYARETİ
![CUMHURİYET ORTAOKULU ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2022_05/11160217_C-1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hayrettin Kahya ve Halil Soyer, Okul ziyaretleri kapsamında 11.05.2022 Çarşamba günü Cumhuriyet Ortaokulu'nu ziyaret ettiler.
Okul Müdürü Turgay Zengin'den bilgi alan şube müdürleri daha sonra öğretmenlerle durum değerlendirmesi yaptı. Öğrencilerimizle de bir araya gelip, özellikle sınavlara hazırlanan 8. sınıf öğrencilerimize de motivasyon konuşmaları yaparak LGS sınavında yapmaları gerekenler hakkında bilgi verdikten sonra ziyaretlerini sonlandırdılar.