ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Destekleme ve yetiştirme kurslarımız devam ediyor.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bayram BAKIR , Şube Müdürü Halil Soyer ile birlikte ilçemizde eğitim faaliyetlerini sürdüren Destekleme Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.![Destekleme ve yetiştirme kurslarımız devam ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/10082159_WhatsApp_Image_2020-09-09_at_16.13.27_2.jpg)
İlçemiz İmam Hatip Ortaokulu ve Atatürk Ortaokulu'nda 8. Sınıf öğrencilerimize yönelik Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzuna uygun olarak açılan destekleme ve yetiştirme kursları ziyaret edilerek yetkililerle bilgi alışverişinde bulunuldu.