ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÜZKÖY İLKOKULU/ORTAOKULU VE 15 TEMMUZ ŞEHİTLER İLKOKULU/ORTAOKULU ZİYARETİ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR, Şube Müdürleri Hayrettin KAHYA ve Halil SOYER Düzköy İlkokulu /Ortaokulu ve 15 Temmuz Şehitler İlkokulu/Ortaokulunu ziyarette bulundular.![DÜZKÖY İLKOKULU/ORTAOKULU VE 15 TEMMUZ ŞEHİTLER İLKOKULU/ORTAOKULU ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2022_11/03145837_WhatsApp_Image_2022-11-03_at_14.42.03_2.jpg)
Ziyarette Düzköy İlkokulu /Ortaokulu ve 15 Temmuz Şehitler İlkokulu/Ortaokulu Öğretmen ve Öğrenciler ile bir araya gelerek sohbet edildi. Öğrencilere verimli ders çalışma, sınava hazırlık gibi konularda bilgi verildi.