ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EĞİTİM ÖĞRETİME BİR GÜN ARA VERİLDİ
İlçemizde eğitim öğretime 20.01.2022, Perşembe günü ( 1 gün ) ara verilmiştir.![EĞİTİM ÖĞRETİME BİR GÜN ARA VERİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_01/19092103_DUYURU-SON-2.jpg)
İlimizde kar yağışı, soğuk hava ve buzlanmanın hayatı olumsuz etkilemeye devam etmesi nedeniyle, Artvin il merkezi ve ilçelerimizde eğitim öğretime 20.01.2022, Perşembe günü ( 1 gün ) ara verilmiştir.
Yaygın Eğitim ve Özel Öğretim kurumlarında eğitim öğretim devam edecektir. Ayrıca bu tarihte engelli ve hamile kamu çalışanlarımız idari izinli sayılacaktır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.