ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Yaygınlaştırma Toplantısı

  İlçemizde 17 Kasım Perşembe günü, saat 10:00´da gerçekleşen toplantının özeti.
Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Yaygınlaştırma ToplantısıEĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ YAYGINLAŞTIMA TOPLANTISI

 

Eğitim ve öğretim alanında özgün uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığının uygulamaya başladığı “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” bilgilendirme toplantısı ilçemizde 17 Kasım Perşembe günü, saat 10:00’da HEM ve ASO Toplantı Salonunda İl Temsilcisi Nuray GÜMÜŞ tarafından yapıldı.

 GÜMÜŞ, “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinin amacının, yenilikçi uygulamaları eğitim sistemine kazandırmayı; Öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânları sunmayı; 2023 Türkiye vizyonunun gerektirdiği hedefleri yakalamayı ve yöneticilerimiz ile öğretmen ve öğrencilerimizi yenilikçi uygulamaları hayata geçirmelerini teşvik ederek eğitim ortamlarımızın kalitesini artırmayı amaçlamaktadır.  Bugün burada ilçenizden Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlardan müdür, müdür yardımcısı ve 3 öğretmen okul temsilcisi olarak bulunmaktasınız. Okul ve kurumlarınızda Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik çalışmalarının yürütülmesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle sağlıklı iletişim kurulması çalışmaların verimi açısından önem arz etmektedir. İlimizden başvuru sürecinde hazırlanacak raporların 2016/6 sayılı Genelgeye ve rapor yazımı ile ilgili genel kurallara uygun çalışmaların elektronik ortama doğru yüklenmesi önemlidir.“  diyerek bilgilendirme çalışmalarına başladı.

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.