ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning PROJELERİNDEKİ BAŞARI TEŞEKKÜR BELGELERİ İLE TAÇLANDIRILDI

eTwinning PROJELERİNDEKİ BAŞARI TEŞEKKÜR BELGELERİ İLE TAÇLANDIRILDI

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Salonunda 26.11.2021 Cuma günü saat 14.00'te düzenlenen törenle eTwinning projelerindeki başarılı çalışmalarından dolayı Kalite Etiketi alan eğitim yöneticilerimiz ve öğretmenlerimize Teşekkür Belgeleri verildi. Artvin Valisi Sayın Yılmaz Doruk " Artvin'in Tuvalinden Kitaplarım" adlı resim sergisini ziyaretlerinin ardından düzenlenen teşekkür törenine katıldı.

eTwinning İl Koordinatörü Filiz Özden tarafından 2018-2021 yılları arasında ilimizdeki eTwinning projelerindeki başarı ve ilerlemenin sunulması ile başlayan törende proje yapan öğretmenlerimiz projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulundular. Törende konuşan Artvin Valisi Sayın Yılmaz DORUK, İl Müdürümüzün nezdinde projelerde emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek bu projelerin içeriğini milletimizin medeniyet bilinci ile birleştirdiğimizde çocuklarımıza ülkemizin büyük vizyonunun kazandırılabileceğinin altını çizdi ve okullarımızın güçlendirilerek çocuklarımıza çeşitli olanakları sunmak için gayret gösterilmeye devam edileceğini sözlerine ekledi. Törende konuşan İl Müdürü Fahri ACAR, ilimizde ulusal ve uluslararası proje çalışmalarının yaygınlaştırılarak bu başarının önümüzdeki yıllarda daha da artacağını ilimizin adım adım zirveye ulaşacağını ifade etti. ACAR; öğretmen ve öğrencilerimizi, büyük bir özveri ile çalıştıkları projelerde göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik etti. Tören, okul müdürleri ve öğretmenlere Teşekkür Belgelerinin verilmesi ile sona erdi.

Borçka ilçesinden Teşekkür Belgelerini alan öğretmenlerimiz; Gülümser BALCI, Emine GEÇİN, Çağla GÖKDEMİR, Muhammed Raşit GEÇİN (Cumhuriyet İlkokulu), Gamze BOZOĞLU, Gülten SADIK (Düzköy İlkokulu) ve Akın Erhan BALCI (Atatürk İlkokulu).

Teşekkür Belgelerini alan idarecilerimiz; Emin DEMİR (Cumhuriyet İlkokulu), EMEL YAVUZBİLGE (Düzköy İlkokulu) ve Ahmet Tarhan SEYİDOĞLU (Atatürk İlkokulu).

Törene Artvin Valisi Sayın Yılmaz Doruk'un teşriflerinin yanında; İl Protokolü, İlçe Müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

29-11-202129-11-202129-11-202129-11-202129-11-202129-11-202129-11-202129-11-2021

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.