ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRMÜZÜN ÇEVRİMİÇİ ÖĞRETMEN BULUŞMALARINDAKİ DURAĞI BORÇKA İDİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRMÜZÜN ÇEVRİMİÇİ ÖĞRETMEN BULUŞMALARINDAKİ DURAĞI BORÇKA İDİ

Okul Buluşması etkinliğine  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR ve Temel Eğitim Hizmetleri biriminden sorumlu Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ, İlçe Şube Müdürü Halil SOYER, okul idareci ve öğretmenleri katıldı

Çevrim içi buluşmada konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, salgın sürecinde öğretmenlerin eğitim öğretim faaliyetlerinin yanında toplumsal bilgilendirme çalışmalarında da önemli görevler üstlendiklerini ifade etti. ACAR, bu süreçte eğitim yöneticileri ve öğretmenlerin mesai kavramı gözetmeksizin öğrencilerin başarılarını arttırmaya yönelik birçok çalışma yürüttüklerini belirtti. ACAR, sözlerini sınav stratejileri, merkezi sınavlara hazırlık sürecinde ilimizde yapılan çalışmalar, deneme sınavları, Destekleme ve Yetiştirme Kursları hakkında yaptığı değerlendirmelerle tamamladı.

Saat 19.00'da Atatürk Ortaokulu idareci ve öğretmenleri ile biraraya gelen müdürümüz; saat 20.30'de Cumhuriyet Ortaokulu idareci ve öğretmenleri ile biraraya geldi.

Etkinlik okul idareci ve öğretmenlerin LGS kapsamında yürütülen faaliyetler ve branş bazında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vermelerinin ardından başarı dilekleriyle tamamladı.

26-05-2021

26-05-202126-05-202126-05-202126-05-2021

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.