ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri ACAR ilçemizdeki Aday Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri ACAR ilçemizdeki Aday Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

  İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cüneyt KAMACI,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selehattin BALKAN ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Rıdvan AY İlçemizde görev yapan aday öğretmenlerle bir araya geldi. 

    Milli Eğitim Bakanlığı Aday Öğretmen Yetiştirme Programı çerçevesinde düzenlenen eğitimlerde, ilçemizde göreve başlayan öğretmenlerle görüşen ACAR: " İlimizde Göreve Başlayan Genç Meslektaşlarım, sizler gelecek kuşakları yetiştirmek gibi büyük sorumluluklar gerektiren bir mesleğin mensuplarısınız. Mesleğinizi, bu ülkenin gül yüzlü çocuklarını daha iyi koşullarda yaşatmak ideali üzerine kurgulamalısınız. Yaşamınızın sonuna kadar bu ideallerinizi sürdürmelisiniz.  Öğretmenlik insanların yaşamlarına dokunma işidir. Hepimiz bizi yetiştiren öğretmenlerimizin eseriyiz. Sizlerin de ülkemizin geleceğine dair hayalleriniz ve başarı öyküleriniz olmalıdır. Öğretmenlerimiz varsa başarı da vardır. Kendinizdeki; toplumları değiştirme ve geliştirme gücüne inanın." ifadelerine değindi.

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR'ın konuşmalarının ardından toplu fotoğraf çekimiyle düzenlenen etkinlik sona erdi.

 

31-12-201931-12-201931-12-201931-12-201931-12-201931-12-2019

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.