ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL1'Sİ OLAN BAYAN VOLEYBOL TAKIMIMIZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BAYRAM BAKIR'I ZİYARET ETTİ

İL1'Sİ OLAN BAYAN VOLEYBOL TAKIMIMIZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BAYRAM BAKIR'I ZİYARET ETTİ

''Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce öğretmenlerimiz arasındaki iletişimi arttırmak, birlik ve dayanışma duygularını geliştirmek, sporun önemini vurgulamak ve geniş kitlelere yayılmasında öğretmenlerimizin rehberliğinden yararlanmak amacıyla düzenlenen Türkiye Öğretmenler Kupası Voleybol branşında Borkça İlçe Bayan Voleybol  takımımız İl finalinde Artvin Merkez takımını 3-0 yenerek il 1'si olmuştur.

  Borçka İlçe Bayan Voleybol takımımız İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bayram BAKIR'ı makamında ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR Borçka İlçe Bayan Voleybol Takımını tebrik ederek Trabzon'da düzenlenecek olan bölge temsilciliği müsabakalarında başarılar diledi.

 Borçka İlçe Bayan Voleybol Takımız Trabzon'da yapılacak olan bölge temsilciliği maçlarında Artvin İlimizi temsil edecektir. Trabzon, Erzincan, Tokat, Ordu, Erzurum ve Artvin il birincilerinin mücadele edeceği müsabakalarda 1. olan takım bölge temsilcisi olarak Türkiye birinciliği müsabakalarına katılacaktır. Bayan Voleybol takımımıza başarılar diliyoruz. "

 

 

05-11-201905-11-201905-11-2019

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.