ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE GENELİ YKS DENEME SINAVIMIZ BUGÜN GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![İLÇE GENELİ YKS DENEME SINAVIMIZ BUGÜN GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2021_05/26114822_WhatsApp_Image_2021-05-26_at_11.46.24.jpg)
26 Haziran'da yapılacak Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı'na katılacak öğrencilerimizin son bir ayında kendilerini denemek, sınav stresini azaltmak için düzenlenen deneme sınavına liselerimizdeki öğrencilerimiz kendi okullarında, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde eğitim alan mezun öğrencilerimiz sınav yerlerinde ter döktü.