ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRMÜZ BAYRAM BAKIR BAŞKANLIĞINDA TELAFİDE BEN DE VARIM PROGRAMI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRMÜZ BAYRAM BAKIR BAŞKANLIĞINDA TELAFİDE BEN DE VARIM PROGRAMI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2021_06/28124449_WhatsApp_Image_2021-06-25_at_10.49.28.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bayram BAKIR başkanlığında kurum müdürlerimizin katılımı ile 5 Temmuz 31 Ağustos 2021 tarihinde sanatsal, duyuşsal ve fiziksel aktiviteleri kapsayacak olan "Telafide Ben de Varım" programı değerlendirildi.
Yapılacak programlarda dikkat edilecek konular görüşüldü.