ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bayram BAKIR köy okullarını ziyaret etti.
11.05.2020 Perşembe günü ilçemiz Meryem Acar İlkokulu, Karşıköy İlkokulu/ Ortaokulu ve MUratlı İlkokulu'na yönelik yapılan ziyarete , Şübe Müdürü Halil SOYER ve İş Güvenliği Uzmanı İsmet KARAGÖZ de eşlik etti.![İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bayram BAKIR köy okullarını ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_11/05153200_20201105_111315.jpg)
Üç okulumuza yönelik yapılan ziyarette okul Müdürlerinden bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram BAKIR , sınıflarda öğrencilerle ve öğretmenlerle bir süre sohbet ederek bilgi alışverişinde bulundu.