İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bayram BAKIR´ın Kurban Bayramı Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bayram BAKIR´ın Kurban Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2018_06/11111114_Bayram_Bey__1.jpg)
Kurban Bayramının milletimizin huzuruna, mutluluğuna, esenliğine, birlik ve beraberliğine vesile olması temennisiyle; büyük bir aile olan Milli Eğitim camiamızın değerli personellerinin, aydınlık Türkiye´mizin mimarları olacak olan sevgili öğrencilerimin ve velilerinin, tüm milletimizin bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.
Bayram BAKIR
Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürü