ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2019_09/09100900_Mudur.jpg)
Değerli Meslektaşlarım,
Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, mesleklerini icra ederken vefat eden bütün öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor; yılmadan, yorulmadan görevlerini en iyi şekilde yerine getiren siz değerli öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
Hepinizi gönül dolusu sevgi, saygı ve muhabbetlerimle selamlarım.
Bayram BAKIR
İlçe Milli Eğitim Müdürü