ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram Bakır'ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram Bakır'ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü, tüm dünyada farklılıklarımıza saygı duymamız gerektiğini hatırlatan bir farkındalık günüdür. Bu farklılıkların engele veya yetersizliğe dönüşmemesi için hepimiz elimizden geleni yapmalıyız. Özellikle bizler bu konuya eğitim ailesi olarak bu bilinçle yaklaşırsak, şimdinin küçük yüreklerinde gelecekte izi silinmeyecek hasarlar bırakılmasını önleriz. Tüm öğrencilerimizi de bu hassasiyetle yetiştirmek boynumuzun borcudur. 

Engelleri kaldırınca, özel bireylerimizin aslında her alanda ne kadar başarılı olduğunu hatta pek çok alanda öncü olduğunu gururla izlemekteyiz. Onların önlerindeki engelleri kaldırmak, bu konuda toplumsal farkındalık yaratmak öncelikli işimizdir. Unutmayalım ki engelleri kaldırmak bizim elimizde.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm özel bireylerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü kutluyor, bu günün toplumsal farkındalığın oluşmasını sağlamasını ve yaşam kalitesinin arttırılmasını temenni ediyorum.

Bayram Bakır

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.