ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram Bakır'ın Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram Bakır'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Müslümanlar olarak evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu kurtuluş olan mübarek Ramazan ayının ardından Ramazan Bayramı'na kavuşmanın huzurunu ve sevincini yaşıyoruz.

Bayramlar, milli ve dini duygular, inançlar, örf ve adetler ile bütünleşerek sevgi, saygı, kardeşlik ve paylaşmanın, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel şekilde yaşandığı günler olması nedeniyle toplumsal yönden ayrı bir önem taşımaktadır. Ne yazık ki, dünyanın dört bir tarafında savaşların, akan gözyaşlarının gölgesinde Ramazan Bayramına giriyoruz. Dünyada yaşanan olumsuzlukları görünce, birlik ve beraberliğimizin, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlıyoruz. Çok şey borçlu olduğumuz, ülkemizin huzuru ve vatanımızın bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve yakınlarına şükranlarımı sunuyorum. Ramazan Bayramının manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, Ramazan Bayramınınızı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Bayram BAKIR 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.