ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR'ın Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Rahmet, bereket ve merhametle eriştiğimiz bu Ramazan Bayramı'nda her ne kadar yan yana olamasak da gönül gönüle olduğumuzu biliyoruz.

Biliyoruz ki milletçe birlik, beraberlik ve kardeşlikle her türlü zorluğu aştığımız gibi bu zorlukları da aşacağız. İnanıyoruz ki yine küçükler büyüklerini ziyaret edecek, akrabalar aynı sofralarda buluşacak, aileler bir araya gelecek ve bayramlar yine şeker tadında geçecek.

Sevdiklerimize sevgimizi göstermemiz için mesafelerin yakın olmasına gerek yok. Ramazan Bayramı süresince sevdiklerimizle iletişim kanalları üzerinden görüşmeye bayramlarını kutlamaya özen gösterelim. Hep birlikte sevdiklerimiz ile kucaklaşamadığımız ama birbirimize gönülden bağlı olduğumuzu da hissettirdiğimiz bir bayram geçirelim.

Bu duygu ve düşüncelerle, Yüce milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor; bayramın ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

 

    Bayram BAKIR

ilçe Milli Eğitim Müdürü

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.