ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram Bakır'ın Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram Bakır'ın Yıl Sonu Mesajı

2021-2022 Eğitim Öğretim yılını tamamladığımız bugün, öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor, tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.

Sevgili öğrenciler, yaz boyunca dinlenip, eğlenmeyi en çok siz hak ediyorsunuz. Önümüzdeki yıl için hedefler belirleyip, kendinizi ona göre yetiştirmelisiniz. Sizi dinlendirecek aktivitelerin yanı sıra kendinizi geliştirecek, bilişsel, sosyal, duygusal, psikolojik gelişiminizi destekleyecek etkinliklere yoğunlaşmalı, bol bol kitap okumalısınız.

Kıymetli Velilerimiz; Evlatlarımızın başarılı bir öğrenci olabilmesi kadar iyi bir insan olması ve nitelikli bir insan olarak yetişmesi de bizim için çok kıymetli. Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notlarından ibaret görmemeli, onları davranış ve tutumlarıyla da değerlendirmeliyiz. Gerçek başarı ikisini birleştiren başarıdır.

Uzun ve yorucu bir ders yılı boyunca fedakârca çabalayarak öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin huzurunu sağlamaya çalışan yönetici arkadaşlarım başta olmak üzere, tüm öğretmen arkadaşlarıma bir yıl boyunca verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eder, tüm velilerimize sağlık ve mutluluk dolu günler, sevgili öğrencilerimizin de tatillerinin gönüllerince geçmesini dilerim.

Bayram BAKIR

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.