ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçemizde Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Artvin Valiliği himayelerinde Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, Artvin'in eğitsel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, nitelikli çalışmalar geliştirilmek, yürütmek ve sonuçlarını izlemek amacıyla uygulamaya koyulan BİLGE Projesi Eğitim Değerlendirme Toplantıları yapılmaya devam ediyor.

   Artvin Valisi Sayın Yılmaz DORUK başkanlığında, Borçka Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Borçka Kaymakamı Sayın Hasan Hüsnü TÜRKER, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR ve Murgul İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri CEYHAN, İl İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ile İlçemizde ve Murgul İlçesinde görev yapan lise ve ortaokul müdürleri katıldı.

Değerlendirme toplantısında, BİLGE projesi kapsamında yürütülen sosyal kültürel faaliyetler,   akademik başarının artırılmasına yönelik çalışmalar,  değerler eğitimi çalışmaları ile LGS ve YKS' ye yönelik çalışmalar değerlendirildi.

   Toplantıda Artvin Valisi Sayın Yılmaz DORUK " Yaptığımız çalışmaları değerlendirmek, tespit ettiğimiz eksiklikleri gidermek başarı için çok önemli. Hepimiz kurumumuzun başarısını artırmak için stratejiler belirleyip hep birlikte ilimizin başarısını yükseltmek için çaba göstereceğiz." dedi.

Toplantı Artvin Valisi Sayın Yılmaz DORUK'un başarı dilekleri ile sona erdi.

 

13-03-202013-03-202013-03-202013-03-2020

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.