ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Okul Aile Birliği Başkanları ile Toplantı Yapıldı

09.03.2016 Çarşamba günü, saat 14:00´da İlçemiz Osman Bakır Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürlüğü toplantı Salonu´nda, Sayın Kaymakamımız Ertuğrul ÖRNEK başkanlığında, Milli Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR ve Okul Aile Birliği Başkanlarının katılımı ile toplantı gerçekleştirildi.
İlçemizde Okul Aile Birliği Başkanları ile Toplantı Yapıldı

Toplantı kapsamında Eğitim-Öğretime ilişkin genel bir değerlendirme yapıld.Toplantıya Sayın Kaymakamımız Ertuğrul ÖRNEK, bu toplantıya neden ihtiyaç duyulduğunu ifade ederek başladı. İlçemizdeki okullarımızın genel başarı düzeyi incelendiğinde, bazı eksik yönlerimizintespitinin eğitimin bütün paydaşları ile değerlendirilerek, dikkat çekilmesi gerektiği ifade edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR, okullarımızın başarısında, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Veliler, Okul aile Birlikleri ve Öğrenciler arasında, güçlü bir bağın kurulması için gerekli çabanın göösterildiğini, bunun artan bir ivme ile devam edeceğini belirtti.

Daha sonra, Okul Aile Birliği Başkanlarına tek tek söz verilerek, okullar bazında yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri dile getirildi.

 

11-03-201611-03-2016

 

 

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.