ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İMAM HATİP ORTAOKULU, DENEME SINAVINDA BAŞARILI ÖĞRENCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ
![İMAM HATİP ORTAOKULU, DENEME SINAVINDA BAŞARILI ÖĞRENCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ](/meb_iys_dosyalar/2021_03/24164201_k_15085316_5614179f-9ebf-44e5-80ed-94cd1bb3069d.jpg)
İmam Hatip Ortaokulu: 8.Sınıf öğrencilerini güdülemek, moral ve motivasyonlarını yükseltmek için yapılan deneme sınavlarında dereceye girenlere hediye takdimi yaptı. Başarıyı ödüllendirmenin en temel gaeleri olduğunu beliten okul idaresi; bu zorlu LGS maratonunda öğrencilerini sınava en iyi şekilde hazırlamak, sınav kaygısını yenmek ve deneyim kazandırmak için deneme sınavlarımıza ara vermeden devam edeceklerini belirtti.