ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İSTİKLALDEN İSTİKBALE ÇANAKKALE, 106.YILINDA HATIRAMIZ OLSUN
![İSTİKLALDEN İSTİKBALE ÇANAKKALE, 106.YILINDA HATIRAMIZ OLSUN](/meb_iys_dosyalar/2021_03/16225950_27D7E7F0-7271-4008-8828-3EB95C248100.jpg)
"Çanakkale Destanı"nı yazdıran o büyük azim ve kararlılığı kuşaktan kuşağa aktarmak üzere şehitlerimiz anısına "Hatıra Künyesi" uygulaması başlatıldı.
http://18martetkinlikleri.com/hatira-kunyesi adresinden tarihimizin bir parçası olaraK Kültür ve Turizim Bakanlığı'nın çağrısı ile biz de hatıra künyemizi oluşturduk, sizleri de künyenizi oluşturmaya davet ediyoruz.