ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK Canlı Yayında Artvin'deki Öğretmenlerle Buluştu

Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK Canlı Yayında Artvin'deki Öğretmenlerle Buluştu

Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları" kapsamında Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü ailesiyle buluştu.

İnternet üzerinden canlı olarak yapılan yayın İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın müdürlüğümüz tarafından pandemi sürecinde ilimizde yürütülen çalışmaları da içeren açılış konuşmasıyla başladı.

Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK, " Pandemi sürecinde öğretmenlerimizin nasıl özveriyle çalıştığını biliyoruz. Bir eğitim sistemi ancak öğretmenleri kadar kalitelidir. Bu anlamda öğretmenlerimize güveniyor hem de onların gelişimini destekleyici çalışmalar yapıyoruz. Değerli meslektaşlarım, ülkemizin geleceği sevgili çocuklarımız sizlere emanet. Hepinizin çabanızı arttırarak çalışmalarınıza devam etmenizi bekliyorum " dedi. Yayın sırasında öğretmenlerimize söz hakkı veren Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK, öğretmenlerden gelen soruları yanıtlayıp isteklerini dinledi.

Canlı yayına Artvin Atatepe'den katılan Müzik Öğretmeni Oğuz MEDETOĞLU'nun akordeon ile çaldığı "Sarıçiçek" türküsüne sosyal mesafe kuralına uyan iki gencimiz oyunları ile eşlik ettiler.

Yayına Yusufeli İlçemizden katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir ALP ise Yusufeli İlçesi yeni yerleşim alanında yapılan okul binasının bahçesine bugünün anısına Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK adına zeytin ağacı dikti.

Öğretmenlerimizden Kürşat AY, EBA canlı derslerinin son derece verimli geçtiğini, öğrencilerin Sayın Bakanımıza olan sevgilerini ifade ederek canlı derslerine katılmalarını çok istediklerini dile getirdi. Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK öğrencilerin bu isteğini kırmayarak canlı derse konuk olacağını ifade etti.

        Bir saatten uzun süren yayın Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK' un, bu zor süreçte fedakârca çalışan tüm öğretmenlere teşekkür etmesiyle sona erdi.

 

 

22-05-202022-05-202022-05-202022-05-202022-05-202022-05-202022-05-202022-05-2020

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.