ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN ANAOKULU VE ANASINIFLARI ARASINDA DÜZENLENEN
![MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN ANAOKULU VE ANASINIFLARI ARASINDA DÜZENLENEN](/meb_iys_dosyalar/2021_04/22134753_resim1.jpg)
İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından anaokulu ve ana sınıfı öğrencileri arasında düzenlenen "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" konulu resim yapma yarışmasına katılan öğrencilerimiz arasında düzenlenen yarışmada;
aşağıdaki öğrencilerimiz dereceğe girmiştir. Öğrencilerimizi tebrik ederiz.