ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müfredat Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

  İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR başkanlığında; Şube Müdürümüz İsmail Hakkı KURDOĞLU ile, Okul Müdürlerimizin katıldığı Müfredat Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.
Müfredat Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

 

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR, Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantının açılışında yaptığı konuşmada,  eğitimin "Topluma birer fert kazandırma işi olduğunu vurgulayarak, sağlam bir toplumun temelinin, iyi bir eğitimden geçtiğini söyledi. Büyük bir aile olduklarına işaret eden Bakır, bu büyük ailenin sorumluluğunun da büyük olduğunu ifade etti. Sayın Bakır, bugün başarılı olunan her alanda Milli Eğitim Camiasının her bir ferdinin ayrı ayrı payı vardır. Eğitimde kaliteyi ve eğitimde fırsat eşitliğini en büyük hedefimiz olarak görüyoruz." diye konuştu. Eğitimde kalite ne kadar yüksekse, bir o kadar güçlü bir topluma sahip olacağımızı, yeni müfredatta da bunu hedef alan bir takım iyileştirmelere gidildiğini, müfredat bilgilendirme seminerleri ile tüm öğretmenlerimiz bilgilendirilip, 2018-2019´daki müfredat için geri dönüşümlü tespitler yapılacağını belirtti. Yeni eğitim öğretim yılında da, eğitimciler olarak elimizden gelenin fazlasını yapacağımıza inanıyorum.´´ şeklinde konuşmasını sürdürdü. Müdürümüz, konuşmasını bitirdikten sonra, Şube Müdürümüz ile birlikte hazırllamış oldukları yeni müfredat hakkında bilgilendirme sunumunun ardından toplantıyı sona erdirdi.

PROGRAM TANITIM SUNUSU 

PROGRAM TANITIM KİTAPÇIĞI 

 

24-08-201724-08-201724-08-201724-08-201724-08-201724-08-2017

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.