ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muratlı Ortaokulu Kız Voleybol Takımı Borçka Kaymakamı Sayın Şakir Öner ÖZTÜRK´ü makamında ziyaret etti.

  15 - 19 Mart 2015 tarihleri arasında yapılan Okul Sporları Küçük Kızlar Voleybol Grup Müsabakalarına İl 1.si olarak Artvin´i temsilen katılan Muratlı Ortaokulu  Voleybol Takımısporcuları Borçka Kaymakamı Sayın Şakir Öner ÖZTÜRK´ü makamında ziyaret ettiler.
Muratlı Ortaokulu Kız Voleybol Takımı Borçka Kaymakamı Sayın Şakir Öner ÖZTÜRK´ü makamında ziyaret etti.

 

           Iğdır Kapalı Spor Salonu´nda yapılan Grup Müsabakalarında Artvin, Rize ve Bingöl takımları Türkiye Yarı Finalleri´ne katılmaya hak kazanmışlardır.

            Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram BAKIR, Muratlı Ortaokulu Müdürü Engin Gümüş, Müdür Yardımcısı Metin YAZICI ve takım antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Ali BAYRAKTAR ile birlikte gerçekleştirilen ziyaret esnasında kendileri ile bir süre sohbet eden Borçka Kaymakamı Sayın Şakir Öner ÖZTÜRK , öğrencilere başarılar dileyerek kendilerine çeşitli hediyeler takdim etti.

           İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başarılı sonuçlar için emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.