ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğretmenler gününde anlamlı ziyaret.
24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bayram BAKIR ve beraberindekiler, emekli Öğretmen Kemel KERESTACI´yı evinde ziyaret ettiler. Uzun yıllar boyunca eğitim camiasında sınıf öğretmeni ve idari kadrolarda görev yaptıktan sonra emekli olan Kemal KERESTACI´yı ziyaret esnasında eğitimimizin dünü ve bugününe ilşkin genel değerlendirme yapılarak anılar paylaşıldı.![Öğretmenler gününde anlamlı ziyaret.](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_25142801_img20151125wa0002.jpg)