ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL BAHÇEM OYUN BAHÇEM
İlçemizde bulunan Düzköy İlk/Ortaokulu "Okul Bahçem Oyun Bahçem" projesi kapsamında okul öğretmen ve öğrencilerinin iş birliğiyle okul bahçesini, çocuklarımız için oyun bahçesine dönüştürdü. Bu tür projeler okullarımızdaki eğitim ve öğretim faaliyetlerinin yanında çocuklarımızın okul bahçelerinde keyifli vakit geçirmeleri ve sosyalleşmeleri sağlanmaktadır.![OKUL BAHÇEM OYUN BAHÇEM](/meb_iys_dosyalar/2023_11/03111518_okul_bahcem_oyun_bahcem.jpg)