ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul yöneticilerine yönelik olarak
Milli Eğitim Bakanlığı ve Türk Standartları Enstitüsü ( TSE ) tarafından ortak olarak yayınlanan " Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzu " çerçevesinde bilgilendirme yapmak üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde İş Sağlığı ve Güvenliği İl Koordinatörü olarak görev yapan Yıldırım MUTLU başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.![Okul yöneticilerine yönelik olarak](/meb_iys_dosyalar/2020_08/19125240_20200819_101959.jpg)
19 Ağustos 2020 tarihinde ilçemiz Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya , ilçemiz eğitim kurumlarının müdür ve müdür yardımcılarıile katıldı. Yayınlanan kılavuz çerçevesinde ;
Salgın türleri, standart enfeksiyon kontrol önlemleri, planlama ve uygulamaya yönelik önlemler, eğitim, atık yönetimi ve sosyal ve ortak kullanım alanlarının kontrolüne ilişkin iş ve işlemler anlatıldı.