ARTVİN BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT SAVAŞ GEDİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MESLEKİ BECERİLER HAFTASI TANITIM FUARINA KATILDI

ŞEHİT SAVAŞ GEDİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MESLEKİ BECERİLER HAFTASI TANITIM FUARINA KATILDI

Mesleki Eğitimin Sunduğu birçok faydayı sergilemek için öğretmenler, kurum ve kuruluşlar, öğrenciler ve veliler gibi tüm paydaşların Avrupa Mesleki Beceriler Haftasında tek bir çatı altında bir araya geldiği, 2022 yılı 16-22 Mayıs Avrupa Mesleki Beceriler Haftası kapsamında ilimizde 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü saat 10.00'da Artvin Milli İrade Meydanı'nda  "Mesleki Beceriler Haftası Tanıtım Fuarı" açılış programı yapıldı.

Sayın Valimiz Yılmaz DORUK' un ve Saygıdeğer Hanımefendi'nin teşrifleriyle açılan fuar; Artvin Çoruh Üniversitesi Rektör Vekili Aydın Tüfekçioğlu, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, KOSGEB İl Müdürü Arif Ercan, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, okul/kurum müdürleri, öğrencilerimiz ve vatandaşlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Fuarda ilçemizi İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır başkanlığında, Şehit Savaş Gedik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Rıfat Ermiş, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz temsil etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar yapmış olduğu açılış konuşmasında, meslek liselerimizin ülkemizin kalkınmasında ve iş gücü piyasasındaki önemine değinirken fuarın açılmasında emeği geçen başta Valimiz Yılmaz Doruk olmak üzere; paydaşlarımız Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü, Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEP İl Müdürlüklerine şükran ve teşekkürlerini sundu.

18-05-202218-05-202218-05-202218-05-202218-05-2022

Gündoğdu Mahallesi Hükumet Caddesi 08400 BORÇKA - 04664151042

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.