ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ŞEHİT SAVAŞ GEDİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ "SAĞLIK" ALANINI TANITTI
![ŞEHİT SAVAŞ GEDİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ](/meb_iys_dosyalar/2022_04/25111020_k_22124111_WhatsApp-Image-2022-04-22-at-12.41.22-1.jpg)
İlçemiz Şehit Savaş Gedik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kariyer Planlama Günleri kapsamında 22.04.2022 tarihinde "Sağlık" alanındaki meslekleri tanıttı.
İlçemizde görev yapan sağlık çalışanlarından ATT: Serkan Budak, Laboratuvar: Oktay Sancal, Hemşire: Hava Gümüş, Anestezi: Esra Kara ve Diyaliz teknikeri: Özkan Yürek kendi mesleklerini sağlık alanı öğrencilerine tanıtıp deneyimlerinden ve mesleki anılarından öğrencilere bilgi verdiler. Öğrencilerin mesleklerle ilgili soruların cevaplandırılmasından sonra program sona erdi.