Tabletin Benden Kampanyası çerçevesinde hayırsever işadamları tarafından bağışlanan 198 adet tablet bilgisayarın dağıtımı yapıldı .
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Uzaktan eğitim yoluyla EBA üzerinden başlatılan eğitim seferberliğinde , maddi olanakları kısıtlı olan ailelerin çocuklarına verilmek üzere " Tabletin Benden " kampanyasında toplanan 198 adet tablet bilgisayar hak sahiplerine ulaştırılmak üzere , düzenlenen bir törenle okul müdürlerine teslim edildi![Tabletin Benden Kampanyası çerçevesinde hayırsever işadamları tarafından bağışlanan 198 adet tablet bilgisayarın dağıtımı yapıldı .](/meb_iys_dosyalar/2020_12/01162610_20201201_144153.jpg)
01 Aralık 2020 Salı Günü Borçka Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Toplantı Salonunda düzenlenen tablet dağıtim törenine;
Borçka Kaymakamı Sayın Ali Osman BULAT, Borçka Belediye Başkanı Ercan ORHAN , İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram BAKIR'ın yanısıra tablet bağışında bulunan hayır severler ve okul müdürleri katıldılar.
Törende , yetkililer tarafından , tablet bağışı yapan hayırseverlere birer teşekkür belgesi takdim edildi. Borçka Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tablet bağışında bulunan hayırseverlere öğrencilerimiz ve aileleri adına teşekkür ediyoruz.