ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"TELAFİDE BEN DE VARIM" DYK, UZAKTAN VE YÜZ YÜZE EĞİTİMİN DEĞERLENDİRİLDİĞİ MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI İLÇE MÜDÜRÜMÜZ BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI
![](/meb_iys_dosyalar/2021_06/16093437_Ekran_AlYntYsY.jpg)
15.06.2021 tarihi saat 14.00'te İlçe Müdürümüz Bayram BAKIR başkanlığında ilçemiz okul müdürlerinin katılımı ile telafide ben de varım, DYK, LGS sonuçları, uzaktan ve yüz yüze eğitim faaliyerlerinin değerlendirildiği toplantı yapıldı.
- Toplantı, ilçe müdürümüzün açılış konuşması ile başladı.
- Yeni gelen yazılar, Destekleme ve Yetiştirme Kursları için değişikliğe gidilen maddeler, yaz dönemş kurs merkezlerinin neresi olacağıkonuları görüşüldü.
- Buna göre Ortaokullar kurs merkezİ, merkeze yakınlık, ulaşım kolaylığı gibi nedenlerle Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu; Lise kurs merkezi ise Anadolu Lisesi oldu. Diğer okulların ise öğrenci ve öğretmen teşvikini sağlamakla görevli olacağı belirtildi.
- Uzaktan ve yüz yüze eğitimde özverili çalışan bütün personele teşekkürler iletildi.
- "Telafide Ben De Varım" sayfası incelenerek, etkinliklerin nasıl yapılacağı Müdürümüz tarafından açıklanarak toplantı yıl sonu iş ve işlemlerinin nasıl yapılacağının hatırlatılması ile sona erdi.