ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 2204 (A-B) PROJELERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
![TÜBİTAK 2204 (A-B) PROJELERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2021_12/24094938_t11.jpg)
TÜBİTAK Proje Yarışmaları Erzurum Bölge Koordinatörü Prof. Dr. Erdal Karaduman tarafından 23.12.2021 Perşembe günü saat 18.00'de ilimiz ve ilçemiz eğitim yöneticileri ve öğretmenlerinin katılımıyla TÜBİTAK 2204 (A-B) Projeleri Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.
Çevrim içi olarak gerçekleşen toplantıda Karaduman; proje başvuru süreçleri, proje hazırlama, sunma ve yapılan çalışmalarda dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Toplantı, öğretmenlerimizden gelen soruların yanıtlanmasının ardından sona erdi.