ARTVİN
BORÇKA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''YAYALARA ÖNCELİK HAYATA SAYGI DURUŞU'' SLOGANI İLE BİRARAYA GELİNDİ
İçişleri Bakanlığı tarafından bütün Türkiye'de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen "Yayalara Öncelik Duruşu; Hayata Saygı Duruşu" farkındalık etkinliği, Borçka Kaymakamımız Sayın Hakan CONTARLI, idari amirler ve öğrencilerin katılımı ile yaya geçidinde gerçekleştirildi.![''YAYALARA ÖNCELİK HAYATA SAYGI DURUŞU'' SLOGANI İLE BİRARAYA GELİNDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_09/30094859_WhatsApp_Image_2022-09-30_at_09.28.59_1.jpg)
"Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın" sloganı ile kaymakamımız yaya geçidini kırmızıya boyayarak yaya ve şoför farkındalığını sağladı.